Warsztat, podczas którego przyjrzymy się komunikacji za pomocą dotyku i temu, jak wpływa ona na życie relacyjne i seksualne. Przyjrzymy się najczęstszym nieporozumieniom w komunikacji dotykiem, znajdziemy ich źródła i porozmawiamy o tym, jak ich unikać i je rozwiązywać. Odpowiemy na pytanie o to jak dotykać tak, by dotyk przyczyniał się do poczucia bliskości i karmił pożądanie.


Podczas warsztatu dowiesz się:

  • czym różni się dotyk ekspresyjny od strategicznego i jak każdy z nich wpływa na dynamikę w relacji
  • co ma dotykanie siebie do dotykania drugiej osoby
  • jak nie wpaść w pułapkę dotyku pod presją i budować dynamikę chcianego dotyku
  • co to jest winda dotyku i jak nią sterować tak, by dotyk był przyjemnością
  • czego potrzeba, by gotować na wolnym ogniu, czyli jak dotykać tak, by karmić pożądanie

 Warsztat jest otwarty dla wszystkich osób zainteresowanych – bez względu na płeć, orientację seksualną, aktualny status związkowy.

Spotkanie odbywa się na platformie Zoom w interaktywnej formule. Wartościowość spotkania w dużym stopniu opiera się na bezpiecznym byciu w rozwojowej przestrzeni, na obecności i zaufaniu, które w przestrzeni internetowej opierają się na możliwości widzenia, z kim rozmawiamy. Do uczestnictwa potrzebny jest więc sprzęt z kamerką i mikrofonem. Jednocześnie formuła warsztatu nie opiera się na analizowaniu własnej relacji / seksualności na forum grupy czy opowiadaniu o swoim życiu intymnym. Podczas spotkania obowiązuje kontrakt mówiący o całkowitej dowolności poziomu aktywnego uczestnictwa, a stworzenie bezpiecznej atmosfery jest jednym z głównych priorytetów. Można pytać, brać udział w dyskusjach, a można po prostu “być” i słuchać. 🙂

***

Warsztat jest dostępny w wersji online.