Nie miałam edukacji seksualnej, ani w szkole, ani w domu. A internet był jeszcze wtedy w powijakach.

Weszłam więc w dorosłość z prawie całkowitym brakiem wiedzy na temat tego jak dbać o siebie i swój intymny dobrobyt oraz jak tworzyć szczęśliwe relacje intymne. 

Uczyłam się metodą prób i błędów. Odkąd pamiętam miałam w sobie dużo seksualnej otwartości i ciekawości, podejmowałam więc dużo prób. Popełniłam też wiele błędów – błędów wynikających z braku wiedzy o tym jak działa seksualność moja i innych ludzi, braku umiejętności dbania o własne granice i braku miejsc i osób, od których mogłabym się uczyć. Błędy te miały jednak jedną dobrą konsekwencję – w ich wyniku wyruszyłam w podróż nauki o seksualności.

20 lat minęło. Dziś jestem intymnie szczęśliwa, od 10 lat w pięknym, otwartym związku, otoczona wspaniałymi ludźmi.

Dziś jestem certyfikowaną coachką intymności. Za cel stawiam sobie pomaganie innym ludziom w osiąganiu intymnego szczęścia przez dzielenie się wiedzą i umiejętnościami, które zdobyłam w swojej podróży.

 

 

 

15 lat doświadczenia pedagogicznego w edukacji dorosłych, rozwoju osobistym i szkoleniu trenerów sprawiło, że przekazywanie informacji i wspieranie autonomii innych ludzi jest mi potrzebne jak powietrze. Jestem ekspertką w zakresie płci i seksualności, psycholingwistyki i komunikacji. Uwielbiam zadawać pytania, poddawać w wątpliwość podwórkowe prawdy i pomagać w poszukiwaniach indywidualnych rozwiązań.

 

Ukończyłam studia językoznawcze na Uniwersytecie Warszawskim oraz studia seksuologiczno-coachingowe w prowadzonej przez Dr Patti Britton międzynarodowej szkole Sex Coach University, gdzie obecnie pracuję w roli Student Advisor, wspierając kolejnych seks-pozytywnych ekspertów w ich procesie szkoleniowym. Przeszłam intensywne szkolenia z zakresu różnorodności seksualnej (SAR – Sexual Attitude Reassessment and Restructuring) oraz samopoznania seksualnego dla specjalistów (ASPEX – Advanced Sexological Personal Exploration Xperience).  Współpracuję z Instytutem Pozytywnej Seksualności w Warszawie. Należę do World Association of Sex Coaches.

Jestem zdania, że inteligencja seksualna jest jedną z podstawowych umiejętności dorosłego człowieka bez względu na płeć, orientację seksualną czy format tworzonych związków.

 Chcesz usłyszeć jak gadam o seksie? 🙂 Posłuchaj wywiadu ze mną w audycji ‘Dobry seks’ w TOK.FM!

Moje certyfikaty

Znajdź mnie na Instagramie