Jeśli chodzi o związki, ‘rozmiar uniwersalny’ nie istnieje. Dobry związek do związek dopasowany do potrzeb osób go tworzących – najlepiej więc uszyć go na miarę. Dzięki temu będzie zamknięty i otwarty tam, gdzie potrzeba i tak, jak potrzeba.

***

Podczas tego warsztatu poznasz 4 główne rodzaje monogamii i dowiesz się jak można się nimi posługiwać w celu świadomego budowania udanej relacji – zamkniętej lub otwartej. Porozmawiamy też o różnych odcieniach niemonogamii i o tym czym się od siebie różnią. Rozważymy to jakie korzyści, a jakie utrudnienia mogą wiązać się z różnymi typami relacji na spektrum od monogamii do niemonogamii.

***

Będziemy rozmawiać o:

– świadomej monogamii
– trójkątach
– swingu
– związkach otwartych
– poliamorii

***

Podczas warsztatu dowiesz się:

– jak zdecydować o tym jaki typ relacji jest właściwy dla ciebie
– jak zbudować taką relację, jakiej chcesz (zamkniętą lub otwartą) – nową lub przekształcając już istniejącą
– jak na co dzień opiekować się zamkniętymi i otwartymi elementami relacji tak, by przynosiła ona szczęście
– jakich błędów się wystrzegać
– jak dbać o strefę komfortu oraz granice – swoje i partnera/ki

***

Warsztat jest otwarty dla wszystkich bez względu na płeć, orientację seksualną czy aktualny status i formę zawieranych relacji.

Formuła warsztatu NIE opiera się na głębokim procesowaniu emocji, analizowaniu własnej relacji na forum grupy, opowiadaniu o swoim życiu intymnym. Jeżeli zechcesz podzielić się własnym doświadczeniem i otrzymać odpowiedzi na konkretne pytania, będzie na to miejsce, jednak formuła warsztatu na żadnym etapie tego nie wymaga. Podczas spotkania obowiązuje kontrakt mówiący o całkowitej dowolności poziomu aktywnego uczestnictwa, a stworzenie bezpiecznej atmosfery jest jednym z głównych priorytetów.

***
OPINIE OSÓB UCZESTNICZĄCYCH

“Sporo wiedzy i narzędzi jak na tak krótki warsztat. Bardzo trafnie zestawione, do własnych przemyśleń. Przestrzeń, aby być sobą”

“Agnieszka tworzy bezpieczną przestrzeń do poruszania trudnych tematów. Daje też dużo narzędzi do pracy. Każdy warsztat to wewnętrzna mini rewolucja. 🙂 “

“Warsztaty pozwalają rozszerzyć swoją wiedzę na temat seksualności w poczuciu akceptacji. Nic nie jest traktowane jako tabu, co pozwala się poczuć wartościowym.” – Darek

“Zapraszam jeśli chcesz poznać samego siebie!”

“Bardzo przydatne narzędzia do dalszej pracy. Miła i otwarta atmosfera. Ciekawe kwestie.”

“Warsztaty poluzowały moje restrykcyjne podejście do tego, co się “powinno”, a co nie. Jakoś miękko mi się zrobiło.”

“Bardzo dużo rozjaśniających temat informacji podanych w przystępny sposób. Bardzo skorzystałam i zmotywowało mnie to do pracy nad sobą i moim związkiem.”

“Ten warsztat to świetna okazja do przemyślenia sobie jak budujemy swoje relacje, jak dbamy o swoje potrzeby w relacji.”

***
PRZECZYTAJ
Artykuł o otwartych związkach na portalu Gazeta.pl Kobieta, do którego udzieliłam wywiadu i w którym mówię o warsztatach “Związki szyte na miarę”.

***

Warsztat jest dostępny na zamówienie w wersji online lub na żywo.