Ten cykl warsztatów grupowych nie jest już obecny w mojej ofercie. Treści, które podczas niego przekazywałam można znaleźć w mojej  pierwszej książce, “Warsztaty intymności“, stworzonej właśnie na podstawie Treningów Rozwoju Seksualności. 

***

Letnie Treningi Rozwoju Seksualności to cykl 7 spotkań, podczas których nawiążesz głębszy kontakt ze swoją intymnością – poprzez umysł, emocje i ciało – i odnajdziesz w sobie potencjał na (jeszcze) większe seksualne szczęście.

***

Spotkania trwają po 2 godziny zegarowe i mają format coachingowo-dyskusyjny.

Nie będzie: wykładów, prelekcji, przemów. 🙂

Będą: ćwiczenia, zadania, przestrzeń do zadawania pytań.

Format coachingowy spotkań sprawi, że znajdziesz swoją własną odpowiedź na pytanie ‘co mogę zrobić, żeby być seksualnie szczęśliwszy/a?’

Podczas wszystkich spotkań obowiązuje kontrakt mówiący o tym, że możesz – ale nie musisz – dzielić się z grupą swoimi przemyśleniami, opiniami, odkryciami. Jeżeli chcesz – tak Twój proces, jak i rezultaty Twojego rozwoju pozostaną całkowicie prywatne.

***

Możesz wziąć udział w całym cyklu LTRS (7 spotkań) lub zapisać się na pojedyncze spotkania, których tematy Cię szczególnie zainteresują.

Spotkania LTRS będą odbywać się w letnie środy w godzinach 19:00 – 21:00.

Plan spotkań:

4 lipca
*COGITO ERGO SEKS*
Podczas tego spotkania zgłębisz tożsamość swojego seksualnego ‘ja’. Kim jesteś – seksualnie? Czym kieruje się Twoja seksualność? Na czym jej zależy? Czy ma jakieś ukryte motywy, czy o wszystkim informuje Cię wprost? Co chciałoby od Ciebie dostać Twoje seksualne ‘ja’?

11 lipca
*KIEDY DWOJE CHCE NARAZ*
Ten warsztat ma na celu refleksję nad tym jak wchodzisz w relacje seksualne z innymi ludźmi. Po co uprawiasz seks? Czego oczekujesz od partnera / partnerki? Jakie potrzeby Twoje seksualne ‘ja’ chce zaspokajać w kontaktach z innymi? Jak dostać od kogoś innego to, czego potrzebujesz Ty?

18 lipca
*NO TO JAZDA! CZYLI MOTORY I HAMULCE*
Na tym spotkaniu posłużymy się Modelem Podwójnej Kontroli, by stworzyć listę tego, co sprawia, że Ci się ‘chce’ (motory) i tego, co sprawia, że ‘nie masz ochoty’ (hamulce). Czy masz silny motor? Czy często wciskasz hamulec? Czy są w równowadze, czy walczą o dominację? Jak namówić je, by współpracowały?

25 lipca
*PALCEM PO MAPIE (CIAŁA)*
Z tego spotkania wyjdziesz trzymając w rękach (dosłownie!) mapę swojego ciała. Co lubi Twoje ciało? Czy kryje w sobie potencjał przyjemności, który nie został jeszcze odkryty? Co Twoje ciało chciałoby od Ciebie dostać? Co zrobić, by poczuło się zaopiekowane i dopieszczone?

1 sierpnia
*TY MNIE SMYRNIESZ TU, JA CIĘ TAM*
Podczas tego warsztatu będziesz mieć okazję zastanowić się gdzie widzisz siebie w dynamice dawania i brania w seksie. W jakiej roli z partnerem czujesz się najpewniej – dając, dostając, biorąc? Czy dajesz w zgodzie z sobą? Czy bierzesz sobie to, na czym Ci zależy? Na ile dostajesz właśnie to, czego chcesz?

8 sierpnia
*ADIOS, WEWNĘTRZNY KRYTYKU!*
Na tym spotkaniu skonfrontujesz się z tym wewnętrznym głosem, który podszeptuje Ci ‘a co on/a sobie pomyśli?’, ‘ale co będzie jeśli…’, ‘inni na pewno robią to lepiej’, ‘a jak tak naprawdę mu/jej się to nie podoba?’. Jak wypędzić wewnętrznego krytyka spod łóżka? Jak nie pozwolić jego głosowi zawrócić sobie w głowie? Co możesz zrobić, by odebrać mu moc?

22 sierpnia
*BO FANTAZJA JEST OD TEGO, ŻEBY BAWIĆ SIĘ NA CAŁEGO*
Podczas tego warsztatu będziesz mieć okazję przyjrzeć się swoim fantazjom erotycznym. Jak rozbudzać swoją kreatywność erotyczną? Jak zdecydować, czy fantazja jest gotowa do wprowadzenia w czyn? Czy Twoje fantazje domagają się spełnienia? Jaką pełnią rolę? Jakimi sposobami możesz wykorzystać je dla swojej satysfakcji?

***

cykl zakończony