Pracujesz lub zamierzasz pracować pomocowo w obszarze seksualności?

Zapraszam Cię do współpracy.

szkolenia eksperckie
mentoring

Każde moje szkolenie to:

pakiet wiedzy i konkretnych narzędzi

praktyka na podstawie studiów przypadków

W aktualnej ofercie

w

okazja do dyskusji w grupie i zadawania pytań

Dostępne na zamówienie

Moje szkolenia są otwarte dla wszystkich osób pracujących pomocowo z seksualnością oraz przygotowujących się do takiej pracy – psychologicznej, seksuologicznej, terapeutycznej, coachingowej, rozwojowej.

W szkoleniu uczestniczyłam wczoraj, ale dalej przetwarzam ogrom informacji i praktycznych wskazówek (z praktyki własnej), które przekazała Agnieszka. Było to jedno z najlepszych szkoleń specjalistycznych, w jakich brałam udział. Pozycja obowiązkowa dla każdej osoby pracującej z seksualnością!

Magda

Serdecznie polecam ten warsztat. Wiedza przekazana jasno i zrozumiale oraz od razu przećwiczona na przykładach. Dodatkowo ogrom inspiracji i konkretnych narzędzi do pracy z pacjentami/ klientami. Duża wrażliwość i nacisk położony na inkluzywny język. Cieszę się, że zdecydowałam się na ten warsztat.

Patrycja

Bardzo pomocne dla osób pracujących z klientem seksuologicznym w uporządkowaniu wiedzy, szukaniu inspiracji i po prostu bycia z innymi, od których można czerpać doświadczenie. Na pewno biorę dużo nowych technik, pytań i wniosków do wykorzystania w pracy. Polecam bardzo.

Ania

Polecam warsztat – konkretne narzędzia do pracy w obszarze seksualności. Myślę, że owocny czas i szansa na praktyczną pomoc zarówno w pracy z parami jak z klientem indywidualnym!

Kamil

Bardzo polecam!!! Czas bardzo dobrze wykorzystany. Model został przedstawiony ze szczegółami. Dodatkową zaletą jest praca nad studiami przypadków, dzięki czemu przekazany materiał lepiej się utrwala.

Iwa

Mentoring

Spotkania mentoringowe to propozycja dla osób planujących pracować pomocowo w zakresie seksualności lub właśnie rozpoczynających aktywność zawodową w tym obszarze.

W ramach współpracy mentorinowej mogę pomóc Ci:

  • wytyczyć ścieżkę Twojego rozwoju zawodowego

  • wybrać modalności, w których chcesz pracować (edukacja seksualna, warsztaty grupowe, seksuologia kliniczna, terapia, seks coaching itp.)

  • zdecydować do kogo chcesz kierować swoją ofertę

  • zaplanować sposoby dotarcia do Twoich klientów

  • zbudować praktykę zawodową, która będzie Cię cieszyć

Chcesz skorzystać z mentoringu? Pisz na agnieszka@coachingintymnosci.pl i powiedz mi, czego potrzebujesz. 🙂