Calendar

wrz.
28
wt.
Współ/nie/zależność: stopień 2 – wyrażanie i spełnianie potrzeb seksualnych w związku @ online
wrz. 28@18:00 – 21:00

Warsztat dla osób, które chcą umieć konstruktywnie wyrażać swoje potrzeby seksualne oraz negocjować spełnianie potrzeb seksualnych partnera/ki w poczuciu współ/nie/zależności.

październik
9
sob.
Szkolenie eksperckie: Model PLISSIT/IC w pracy pomocowej z seksualnością @ online
październik 9@10:00 – 16:00

Szkolenie dla osób pracujących pomocowo z seksualnością i osób przygotowujących się do takiej pracy. Podczas szkolenia poznasz i nauczysz się stosować w praktyce model PLISSIT/IC (Pozwolenie, Ograniczone informacje, Konkretne sugestie, Intensywny proces rozwojowy). Filozoficzne podstawy, językowe wybory, pomysły na rozwiązania i mnóstwo studiów przypadku.

październik
12
wt.
Punkt G, kobieca ejakulacja, orgazm – fakty, mity i instrukcja obsługi @ online
październik 12@18:00 – 21:00

Pigułka najważniejszych informacji o punkcie G i jego orgazmicznym potencjale oraz kobiecej ejakulacji – anatomia, stan wiedzy naukowej, potencjał przyjemnościowy, pakiet wskazówek praktycznych.

październik
16
sob.
Szkolenie eksperckie: Konsensualna niemonogamia w pracy pomocowej @ online
październik 16@10:00 – 16:00

Podczas szkolenia poznasz specyfikę pracy z osobami tworzącymi i chcącymi tworzyć związki konsensualnie niemonogamiczne, wyposażysz się w najważniejsze narzędzia i będziesz mieć okazję zacząć je stosować.

listopad
10
śr.
Szkolenie eksperckie: Koło Zgody w pracy seksuologicznej z parami @ online
listopad 10@09:00 – 15:00

Podczas szkolenia poznasz model Koła Zgody autorstwa Betty Martin oraz poznasz jego zastosowania w pracy z parami w obszarze seksualności.